Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Jste z České republiky a rádi byste nakoupili pohodlně ve vaší měně? Navštivte náš český eshop Ráj kování a vyberte si z nabídky dveřního kování, okenních klik a dveřního příslušenství.

 

Heureka PointRADY A NÁVODY » Výrobcovia kľučiek na dvere

Všetky ponúkané produkty a výrobky sú dodávané od významných spoločnostípôsobiacich na európskom trhu dlhý rad rokov.

Kovanie DOMINO Domino kovanie

... sa zaoberá distribúciou dverového kovania od roku 1991Za túto dobu podchytili všetky trendy a dosahujú vedúce pozície na poľskom trhu. Výrobky sa vyznačujú veľkou kvalitou za vysoko porovnateľné ceny.


 

ORO & ORO kovanie

... je synonymum krásy a kreativity. So spoločnosťou spolupracujú talentovaní talianski i zahraniční dizajnéri,vďaka ktorých návrhom
môže firma neustále ponúkať nové a nové rafinované kovanie s dotykom elegancieKľučka od tejto firmy bude šperkom Vášho interiéruniektoré sú dokonca zdobené kamienkami Swarovski.

 

Kovanie Rossetti

... vyrába mosadzné kľučky už viac ako polovicu storočia. Talianska spoločnosť vďaka dlhoročnej tradícii dodáva širokú paletu najrôznejších druhov a štýlov kľučiekktoré sa snažia zachytiť všetky nové trendyTalianske módne a štylistické nadanie sa prejavuje aj v prevedení dverového príslušenstva.

 

 

Kovanie TUPAI

... je portugalská spoločnosť, ktorej produkty sú vo viac ako 30 krajinách v EurópeAmerikeAfrike a Ázii. Spoločnosť bola založená roku 1976 a jednajej divízie sa zaoberá výrobou dverového príslušenstva tej najvyššej kvality. Tupai, to je znamenie účelnostidizajnu a kvality v jednom.